Aedviljad koogi sees – Paula Särekanno

Aedviljad koogi sees 27.05.2022 Meisterpagari koolitusklassis kell 11:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Koolitusel õpime nippe, kuidas maitses kaotamata lisada kookidesse ja magustoitudesse aedvilju. Aedviljade lisamisega tõstame oma igapäevast üliolulist köögiviljade tarbimist märkamatult. Kodukokkaja jaoks jagame nippe, kuidas tuua kogu perele, seal hulgas ka väikestele lastele rohkem aedvilju igapäevamenüüsse. Juba kogenud professionaalide jaoks on huvitav teema, kuidas taina baasretsepti aedviljadega muutes säilitada kookide pehme tekstuur ja välimus.
Tervislik toitumine on maailmas üha rohkem ja rohkem hoogu kogumas, ent paraku tervislikel kookidel ei ole kuigi hea maine. Tahan Sinuga jagada nippe ja nõuandeid, kuidas kokata tervislikult, aga nii, et kook maitseks endiselt parasjagu patuselt!

Hind: 99.00€

Koolituse kestus: ~6 tundi.

Koolitusel õpime:

  • Milliseid aedvilju kus kasutada?
  • Kuidas aedviljad küpsetamisel tainast muudavad ja millega peab arvestama?
  • Kuidas valmistada maiustusi ilma valge suhkruta? 
  • Suhkru asendamise alternatiivid ja glükeemiline indeks
  • Laktoosi-, gluteenivaba ja vegan toitumise eelised ja varjuküljed

Koolitusel valmistame:

  • Bataadimuffinid 
  • Peedikook
  • Kõrvitsakringel 
  • Kohupiimakook kõrvitsaga
Paula Särekanno - Meisterpagar.ee
Koolitaja: Paula Särekanno

Tere, mina olen Paula!

Ma armastan söömist ja head toitu ning usun, et tervislikuks eluviisiks pole vaja karme piiranguid, vaid pigem õigeid valikuid võimalike alternatiivide seast. Minu blogist leiad madala glükeemilise indeksiga retsepte, mis hoiavad kõhu täis ja keha tasakaalus ning sobivad nii meestele, naistele kui ka lastele.

Minu blogi leiad siit

Aedviljad koogi sees - Paula Säärekanno
Aedviljad koogi sees - Paula Säärekanno

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉