Burgerid – Kristi Luht

Burgerid 08.10.2022 Meisterpagari koolitusklassis kell 15:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Kas sul on soov valmistada ise kodus sama maitsvaid, või maitsvamaid burgereid kui neid valmistatakse moodsates restoranides? Soovid valmistada krõbedat ja mahlast liha burksi vahele, et mitte enam osta külmutatud pooltooteid? Soovid osata ise teha kastmeid ja majoneesi mis rikastavad sinu õhtusööki olulisel määral. Kui jah, siis see koolitus on just Sinule.
Koolitusel valmistame ja küpsetame toitvaid, mahlaseid ning samas krõbedaid burgereid. Teeme ise kolme sorti burgereid, krõbeda dorito kanaga, mahlase ja maitsva sealiha pihviga, ning eriti kuninglikku ameerikapärast smäsh burgerit, mis ei jäta külmaks mitte ühtegi burgeri armastajat.
Iga osaleja saab valmistada iseseisvalt otsast lõpuni 6 burgerit  (2 dorito kana  ja 2 mahlase sealiha pihviga ning 2 ameerika pärast smäsh burgerit).

Hind: 99.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolitus kestab u. 4 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Burgeri saiade ettevalmistamine, röstimine ja maitsestamine küüslauguvõiga
  • Burgerite pihvide valmistamine valikust kuni küpsetamiseni:
    • Veiseliha valik ja ettevalmistamine
    • Kanaliha ettevalmistamine, maitsestamine ja küpsetamine
    • Sea- hakklihast mahlaste burgerite valmistamine
  • Isetehtud kastmed ja majoneesid algusest lõpuni
  • Burgerite kokkupanek

Boonusena valmistame burgerite kõrvale ka parmesani ja küüslaugu maitsevõi suus sulavaid friikaid.

Kristi Luht
Koolitaja: Kristi Luht

Lihameister Kristi Luht on Tartu Rakendusliku Kolledži  lihatehnoloogia eriala õpetaja. Kristi on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli Lihatehnoloogia eriala ja saanud täiendõpet Taanis ja mujal Euroopas.  Kristil on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse kvalifikatsioon. Kristi on oma ala meister!

Burgerid lastega
Burgerid lastega
Burgerid lastega

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉