Erinevate maade desserdid – Olga Kaju

Erinevate maade desserdid 12.10.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 10:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Siia koolitusele on kokku kogutud desserdid, mida hinnatakse ja armastatakse kogu Euroopas.

Koolitusel esindatud dessertide tundmine on hea seetõttu, et see avardab silmaringi ja loomulikult on nad maitsvad – kindel on see, et iga pere leiab siit oma lemmiku. Aga ka kondiitrile on klassikaliste dessertide tegemise oskus hädavajalik, sest kliendid tunnevad neid ja ostavad hea meelega.

Mis on aga kõige olulisem – klassikalised desserdid on vundamendiks tänapäeva kondiitrimaailmas. Retseptid, mida koolitusel õpime ja kõik koos läbi teeme, annavad osalejatele oskused ja enesekindluse, et katsetada ka järgmisi desserte.

See on koolitus, mis sisaldab muuhulgas selliseid olulisi elemente nagu besee, biskviit, keedutainas, itaalia besee, itaalia besee võikreem, pate a bombe, keedukreem, mousseline kreem.. Kõik teeme koos läbi!
Kursus sobib nii hobikokkajale kui ka edasijõudnutele – retsepte jagub igale tasemele. Eelnevaid teadmisi ei ole nõutud.

Hind: 99.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolituse kestus u. 5-6 tundi.

Koolitusel valmistame:

  • Sacher
  • Printsessitort
  • Karpatka
  • Tiramisu
  • Schwarzwald
  • Kiievi tort
  • Opera

Erinevate maade desserdid – 12.10.2024

99.00

Kategooria:
Koolitaja Olga Kaju
Koolitaja: Olga Kaju

Kuigi Olga küpsetamishuvi tärkas juba maast madalast, leidis see suurema väljundi blogi Kaju Köök näol aastal 2012. Blogi peamiseks suunitluseks said peagi desserdid ja mõni aasta hiljem hakkas Olga täiendama end kondiitrialaselt lisaks iseõppimisele ka suurmeistrite käe all, nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin. Esimese koolituse tegi ise aastal 2015 ning mõni aasta hiljem oli tegemist juba Olga põhitööga ja koolitusi on ta läbi viinud lisaks Eestile ka Soomes. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5. Aastal 2021 andis Olga välja raamatu „Kondiitrikunst sinu köögis“, milles õpetab valmistama maitsvaid ja põnevaid kondiitritooteid.

Erinevate maade desserdid - Olga Kaju
Erinevate maade desserdid - Olga Kaju
Erinevate maade desserdid - Olga Kaju
Erinevate maade desserdid - Olga Kaju

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉