Kõigevabad koogid – Paula Särekanno

Kõigevabad koogid 12.11.2022 Meisterpagari koolitusklassis kell 10:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Ootan Sind koolitusele, kui soovid õppida kookide valmistamist ilma laktoosi, gluteeni ja valge suhkruta. Räägime nende kolme toidupiirangu eelistest, aga ka varjukülgedest, mida nii palju ei avata. Samuti räägime vegan toitumisest ning valmistame tordi agar-agariga tarretades.
Koolitus sobib Sulle kui soovid ise kodus nendest põhimõtetest lähtuvalt magustoite valmistada ja sobib ka juba professionaalsele valmistajale, kes soovib oma teadmisi laktoosi-, gluteeni-, vegan ning suhkruvaba valmistamise osas täiendada.

Hind: 99.00€

Koolituse kestus: ~7 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Kuidas valmistada ilma valge suhkruta maiustusi?
  • Millised on valge suhkru asendajad ja kuidas neid kasutada?
  • Millised on alternatiivid kui on vaja valmistada kooki erisoovide järgi ning mida peab jälgima? (diabeet, gluteeni-, laktoositalumatus, veganlus)
  • Mis on glükeemiline indeks ja kuidas see organismi mõjutab?
  • Teooriat laktoosivaba, gluteenivaba ja valge suhkruta toitumise võimalustest, aga ka varjukülgedest, mida nii palju ei räägita.

Koolitusel valmistame:

  • Beseerull kookosvahu ja marjadega
  • Matcha-laimi tort
  • Brownie toorkakaoglasuuriga
  • Tort porgandibiskviidi ja toorjuustuglasuuriga
Paula Särekanno - Meisterpagar.ee
Koolitaja: Paula Särekanno

Tere, mina olen Paula!

Ma armastan söömist ja head toitu ning usun, et tervislikuks eluviisiks pole vaja karme piiranguid, vaid pigem õigeid valikuid võimalike alternatiivide seast. Minu blogist leiad madala glükeemilise indeksiga retsepte, mis hoiavad kõhu täis ja keha tasakaalus ning sobivad nii meestele, naistele kui ka lastele.

Minu blogi leiad siit

Kõigevabad koogid - Paula Särekanno
Kõigevabad koogid - Paula Särekanno
Kõigevabad koogid - Paula Särekanno
Kõigevabad koogid - Paula Särekanno

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉