Rullbiskviidid – Olga Kaju

Rullbiskviidid 30.11.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 09:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Teadagi on üks hea rullbiskviit mahlakas ja maitseküllane! Aga kuidas teda ikkagi ilusasti kokku panna ja põnevalt kaunistada? Millega immutada? Mis huvitavate täidistega tooteid saaks klassikalise kohupiimarulli asemel teha? Kuidas teha head plastilist gluteenivaba biskviiti? Need ja paljudki teised küsimused saavd vastuse rullbiskviitide koolitusel valmistades ühiselt vähemalt 7 põnevat rullbiskviiti – alustades nii lihtsast marjarullist, et esmapilgul ei usukski, lõpetades tehnilisemate biskviitide ja põnevate kaunistustega.

Muide, koolitusel valmistame ühiselt ka erinevaid šokolaadidekoratsioone rullbiskviitide kaunistamiseks! Kursus sobib nii hobikokkajale kui ka edasijõudnutele – retsepte jagub igale tasemele. Eelnevaid teadmisi ei ole nõutud.

Hind: 99.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolitus kestab 5-6 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

 • Biskviitide ja täidiste valmistamine
 • Õigete töövahendite ja -võtete kasutamine
 • Tempereerimine ja šokolaadidekoratsioonide tegemine
 • Rullbiskviitide korrektne viimistlemine
 • Dekoreerimine

Koolitusel valmistame:

 • Mustasõstra ja šokolaadi rullbiskviit
 • Kirsi ja jogurti rullbiskviit (GV)
 • Jaapani biskviidi rull
 • Mango ja granadilli rullbiskviit
 • Porgandi-apelsini ja pekanipähkli rull
 • Baileys, soolakaramelli ja kohvi rull (GV)
 • Imelihtne marjarull

Rullbiskviidid – 30.11.2024

99.00

Kategooria:
Koolitaja Olga Kaju
Koolitaja: Olga Kaju

Kuigi Olga küpsetamishuvi tärkas juba maast madalast, leidis see suurema väljundi blogi Kaju Köök näol aastal 2012. Blogi peamiseks suunitluseks said peagi desserdid ja mõni aasta hiljem hakkas Olga täiendama end kondiitrialaselt lisaks iseõppimisele ka suurmeistrite käe all, nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin. Esimese koolituse tegi ise aastal 2015 ning mõni aasta hiljem oli tegemist juba Olga põhitööga ja koolitusi on ta läbi viinud lisaks Eestile ka Soomes. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5. Aastal 2021 andis Olga välja raamatu „Kondiitrikunst sinu köögis“, milles õpetab valmistama maitsvaid ja põnevaid kondiitritooteid.

Rullbiskviit- Olga Kaju
Rullbiskviit- Olga Kaju
Rullbiskviit- Olga Kaju
Rullbiskviit- Olga Kaju

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉