Suhkrudisain ”Tüdruk kaisukaruga” – Merit Lootus-Kuusikmaa 19.11.2023

Suhkrudisain ”Tüdruk kaisukaruga” 19.11.2023 Meisterpagari koolitusklassis kell 10:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Koolituse tulemusel oskab õppija tehnikaid, millega modelleerida suhkrumassist inimfiguuri, kaisukaru ja teha suhkrumassist kujunduselemente, toonida tort ja voolitud detailid toiduvärvidega, luua terviklahendus.

Hind: 165.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid (paberkandjal konspekt), töövahendid (dummi, tordialus, transpordikarp, modelleerimismass, värvid jms), kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolitus kestab u. 10 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Erinevad modelleerimise töövahendid ja –massid
  • Figuuride modelleerimise põhitõed
  • Inim- ja loomafiguuri modelleerimine
  • Kujunduselementide modelleerimine
  • Kompositsioon
  • Figuuride ja disainelementide toonimine
  • Toiduvärvidega silmade joonistamine
  • Tordi terviklahenduse loomine​
Merit Lootus-Kuusikmaa
Koolitaja: Merit Lootus-Kuusikmaa

Merit on kunstiga seotud olnud kogu oma elu. Õppinud on Merit tarbekunsti, disaini, joonistamist, graafikat ja maali. Tordidisaini juurde jõudis ta üle 10 aasta tagasi kui sündis tema esimene laps. 2014 aastal asutas Merit koos oma õega praeguseks tuntud ja hinnatud lastetortide ettevõtte Bake My Day OÜ. Kuus aastat tagasi hakkas ta oma tordidisaini alaseid oskusi ja teadmisi edasi õpetama ka teistele. Lemmikust hobist sai peagi töö ja praeguseks on Merit aktiivne Bake My Day Suhkrudisain koolitaja.

Merit on tordidisaini õppinud omal käel, kuid koolitanud ennast ka maailmas tuntud koolitajate käe all Eestis, Venemaal, Itaalias ja Inglismaal. Eriti südamelähedane on talle uute disainide väljatöötamine ja armsate tegelaskujude loomine.

Bake My Day Suhkrudisain koolitusklassis käivad õppimas nii noored emad, kodused hobiküpsetajad, kui ka kondiitrid. Merit teeb õpitubasid ka lastele ja noortele ning on reisinud oma koolitustega Eesti erinevatesse paikadesse.

Suhkrudisain "Tüdruk kaisukaruga"

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉