Koolitus lastele: Burgerid – Kristi Luht ja Lilija Suburg 01.06.2024

Koolitus lastele: Burgerid 01.06.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 16:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Sinu laps on kirglik burgerite sööja? Burgerid ei ole rämpstoit! Burger võib olla täisväärtuslik lõunasöök!
Soovid veeta koos lapsega kasulikult aega? See koolitus on just Sulle! Koolitusel valmistame ja küpsetame naturaalseid, ilusaid ja maitsvaid burgereid.
Uued oskused, retseptid ja tooted koju kaasa! Iga pere saab valmistada iseseisvalt otsast lõpuni 5 burgerit. Burgerite retsept on tehtud nii, et laps saab selle lugemisega kenasti hakkama!
Koolitusel on kaks professionaalset koolitajat.

Hind:
65€ (täiskasvanu + laps)
75€ (täiskasvanu + 2 last)
80€ (täiskasvanu + 3 last)

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolitus kestab u. 3 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Õhulise pärmitaina valmistamine burgeri saiakeste jaoks
  • Kastme valmistamine
  • Burgeripihvide valmistamine (pihvide valmistamiseks saab valida kas sealiha, veiseliha või kanaliha täidise, vastavalt pere maitseeelistustele)
Kristi Luht
Koolitaja: Kristi Luht

Lihameister Kristi Luht on Tartu Rakendusliku Kolledži  lihatehnoloogia eriala õpetaja. Kristi on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli Lihatehnoloogia eriala ja saanud täiendõpet Taanis ja mujal Euroopas.  Kristil on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse kvalifikatsioon. Kristi on oma ala meister!

Lilija Suburg
Koolitaja: Lilija Suburg

Lilija Suburg on eelkõige suure kirega pagar. Ta on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja. Lilijal on meisterpagari ja täiskasvanute koolitaja 5. taseme kutsekvalifikatsioon ning 2016 aastal valiti ta täiskasvanud õppija nädala raames Tartumaa aasta koolitajaks. 2021 aastal valiti Lilija Tartu linna Aasta Õpetajaks ning oli ka Eesti Vabariigi Aasta Õpetaja finalist!

Burgerid lastega
Burgerid lastega
Burgerid lastega

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉