Mida teha terve kanaga – Kristi Luht

Mida teha terve kanaga? 28.09.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 16:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Linnuliha on inimeste toidulaual enamlevinud lihaliik kohe peale sealiha. Terve broiler on märksa mahlasem ja suuremate võimalustega kui väikesed poes müüdavad broileri osad. Kui ka Sina sooviksid teada saada, kuidas lõigata tervet broilerit algusest lõpuni ning kuidas sellest broilerist valmistada erinevaid huvitavaid kanatooteid , siis on see koolitus just Sulle.
Koolitusel õpime tervet kana isesesisvalt lõikama, valmistama täidetud kanarulli, valmistama teryaki krõbedaid kanatiibu, valmistama parmesani krõbekana  tšillimajoneesiga, valmistama lihtsat ja kiiret hiinapärast meekana. Saadud kanakontidest valmistame kontsentreeritud broileri puljongi, mida saab kasutada sadade toitude valmistamisel.
Uued oskused, retseptid ja tooted koju kaasa! Iga osaleja saab lõigata terve broileri algusest lõpuni ning valmistada ka kõiki kanatooteid.

Hind: 89.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolitus kestab u. 4 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Hiinapärane meekana
  • Parmesani krõbekana ribad tšillimajoneesiga
  • Täidetud kanarull
  • Teriyaki krõbedad kanatiivad
  • Broileri puljongi valmistamine

Mida teha terve kanaga – Kristi Luht 28.09.2024

89.00

Kategooria:
Kristi Luht
Koolitaja: Kristi Luht

Lihameister Kristi Luht on Tartu Rakendusliku Kolledži  lihatehnoloogia eriala õpetaja. Kristi on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli Lihatehnoloogia eriala ja saanud täiendõpet Taanis ja mujal Euroopas.  Kristil on 5. taseme täiskasvanute koolitaja kutse kvalifikatsioon. Kristi on oma ala meister!

Terve kana väärindamine
Terve kana väärindamine
Terve kana väärindamine
Terve kana väärindamine

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉