Modernsed küpsised – Olga Kaju

Modernsed küpsised 25.05.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 14:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Tänapäeva küpsisemaailm on väga mitmekülgne ja põnev – mängitakse nii erinevate tainaste, täidiste ja ka katetega. Ühe küpsise sisse saab peita nii mureda taina, veniva karamelli, krõbeda pähklikihi ja teha siis veel kõige peale suus sulava šokolaadiglasuuri. Kokku saab ideaalse väikese ampsu, mis pakatab maitsetest ja rõõmustab kõiki sööjaid.
Meie küpsisekoolitusel õpidki sa tegema selliseid ägedaid küpsiseid, mis on pilkupüüdvad ja väga maitsvad. Kombineerime erinevaid tekstuure ja eksperimenteerime disainidega. Kõik saavad käe külge panna küpsiste kokkupanekul kui ka dekoreerimisel šokolaadiga!

Hind: 89.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolituse kestus u. 5 tundi.

Koolitusel valmistame:

  • Sidrunidžemmiga küpsis suhkruglasuuris
  • Pekanipralinee vahvlis
  • Metspähklikrõbedikuga kakaoküpsis
  • Kohvi ja Baileys’e küpsis
  • Madeleine – klassikaline ja šokolaadi
  • Kassikeele küpsis india pähkli pralinee ja karamelliga
  • Kaneeliküpsis šokolaadisüdamega
  • Matcha ja yuzu küpsis
  • Sable Breton
Koolitaja: Olga Kaju

Kuigi Olga küpsetamishuvi tärkas juba maast madalast, leidis see suurema väljundi blogi Kaju Köök näol aastal 2012. Blogi peamiseks suunitluseks said peagi desserdid ja mõni aasta hiljem hakkas Olga täiendama end kondiitrialaselt lisaks iseõppimisele ka suurmeistrite käe all, nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin. Esimese koolituse tegi ise aastal 2015 ning mõni aasta hiljem oli tegemist juba Olga põhitööga ja koolitusi on ta läbi viinud lisaks Eestile ka Soomes. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5. Aastal 2021 andis Olga välja raamatu „Kondiitrikunst sinu köögis“, milles õpetab valmistama maitsvaid ja põnevaid kondiitritooteid.

Modernsed küpsised - Olga Kaju
Modernsed küpsised - Olga Kaju
Modernsed küpsised - Olga Kaju
Modernsed küpsised - Olga Kaju

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉