Pulgakoogid – Lilija Suburg

Pulgakoogid 10.02.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 09:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Laste sünnipäevaks, temaatiliseks õhtuks või lihtsalt nautimiseks – Pulgakook on selleks loodud! Koolitusel valmistame vahvaid pulgakooke!
Kõiki neid tooteid valmistame meeskonnatööna, et saaks ikka palju erinevaid pulgakooke tehtud. Uued oskused, retseptid, tehnoloogiline õppematerjal  ja valmistatud tooted koju kaasa!

Hind: 95.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolitus kestab umbes 5 tundi.

Koolitusel käsitletavad teemad:

  • Võibiskviittaina valmistamine (valge, šokolaadi, pistaatsia, sarapuupähkli, mandli)
  • Ümmargused pulgakoogid (pistaatsia, šokolaadi…)
  • Jäätisekujulised eskimo pulgakoogid (passioni, kirsi, vaarika-pistaatsia, passioni-vaarika…)
  • Glasuurimine, kaunistamine
Lilija Suburg
Koolitaja: Lilija Suburg

Lilija Suburg on eelkõige suure kirega pagar. Ta on Tartu Kutsehariduskeskuse pagar-kondiitri eriala kutseõpetaja ja täiskasvanute koolitaja. Lilijal on meisterpagari ja täiskasvanute koolitaja 5. taseme kutsekvalifikatsioon ning 2016 aastal valiti ta täiskasvanud õppija nädala raames Tartumaa aasta koolitajaks. 2021 aastal valiti Lilija Tartu linna Aasta Õpetajaks ning oli ka Eesti Vabariigi Aasta Õpetaja finalist!

Pulgakoogid
Pulgakoogid
Eskimo pulgakoogid

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉