Trühvlid ja kommid – Olga Kaju

Trühvlid ja kommid 13.10.2024 Meisterpagari koolitusklassis kell 09:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Ka tänavu olete oodatud maiustuste töötuppa, kus valmistame üheskoos palju põnevaid šokolaadikomme, mis saavad kenasti pakendatud kinkekarpidesse. Sel aastal oleme kokku kogunud töötuppa eelnevate aastate töötubades osalejate lemmikretseptid! Teeme hapukaid marjanootidega komme, tummiseid Baileys trühvleid, magusaid piimašokolaadi ja mandli trühvleid ning palju muud põnevat. Osad kommid valmistame kommivormides ja osad kommid veeretame käe vahel.
Töötuba sobib ka täiesti algajatele, sest retsepte on igale tasemele. Töötoas leiavad endale tegevust kõik ning osalejad saavad kõiki tehtud komme kaasa pakkida. Naudi sel aastal jõuluajal käsitööna valminud kvaliteetseid ja naturaalseid maiustusi!

Hind: 99.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolituse kestus u. 5-6 tundi.

Koolitusel valmistame:

  • Jõuluhõngulised pähklitrühvlid
  • Baileys trühvlid
  • Kirsi ja kohvi trühvlid
  • Koorelikööri kommid
  • Granadilli kommid
  • Maapähkli ja soolakaramelli kommid
  • Mojito kommid
  • Pekaanipähkli ja karamelli kommid

Trühvlid ja kommid – 13.10.2024

99.00

Kategooria:
Koolitaja Olga Kaju
Koolitaja: Olga Kaju

Kuigi Olga küpsetamishuvi tärkas juba maast madalast, leidis see suurema väljundi blogi Kaju Köök näol aastal 2012. Blogi peamiseks suunitluseks said peagi desserdid ja mõni aasta hiljem hakkas Olga täiendama end kondiitrialaselt lisaks iseõppimisele ka suurmeistrite käe all, nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin. Esimese koolituse tegi ise aastal 2015 ning mõni aasta hiljem oli tegemist juba Olga põhitööga ja koolitusi on ta läbi viinud lisaks Eestile ka Soomes. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5. Aastal 2021 andis Olga välja raamatu „Kondiitrikunst sinu köögis“, milles õpetab valmistama maitsvaid ja põnevaid kondiitritooteid.

Trühvlid ja kommid - Olga Kaju
Trühvlid ja kommid - Olga Kaju
Trühvlid ja kommid - Olga Kaju
Trühvlid ja kommid - Olga Kaju

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉