Imelised tartaletid – Olga Kaju

Imelised tartaletid 03.12.2023 Meisterpagari koolitusklassis kell 10:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Mure liivatainas, krõbedad täidised, suus sulavad kreemid, maitseküllased tarretised, põnevad vahud… Siit tuleb üks tõeliselt põhjalik tartlettide koolitus!
Tule ja õpi valmistama ägedamaid tartlette, kui enamikus Eesti kohvikutes.
Teeme päeva alustuseks läbi erinevaid tartlettide ja quiche tainaid. Seejärel jätkame tarretiste, kreemida ja vahtudega. Päeva lõpus aga kaunistame, glasuurime ja õpime töötama veluuriga.
Loomulikult on kõik kasutatud šokolaadikaunistused ka koolituse käigus tehtud – võtame rahulikult kuni paar tundi, et harjutada šokolaaditööd.
Lisaks valmistame vähemalt kahe erineva retseptiga soolased pirukad – nii gluteenivabast tainast kui ka tavalisest.

Hind: 150.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolituse kestus u. 8 tundi.

Koolitusel valmistame:

  • Šokolaadi ja banaani
  • Marja
  • Sidruni ja basiiliku
  • Laimi ja mustika
  • Porgandi ja õuna
  • Kohvi ja pähkli
  • Troopiline juustukook
  • Tomati ja suitsukana quiche
  • Kolme juustu mini quiche

Muide, koolitusel valmistame ühiselt ka erinevaid šokolaadidekoratsioone tartlettide kaunistamiseks!

Koolitaja Olga Kaju
Koolitaja: Olga Kaju

Kuigi Olga küpsetamishuvi tärkas juba maast madalast, leidis see suurema väljundi blogi Kaju Köök näol aastal 2012. Blogi peamiseks suunitluseks said peagi desserdid ja mõni aasta hiljem hakkas Olga täiendama end kondiitrialaselt lisaks iseõppimisele ka suurmeistrite käe all, nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin. Esimese koolituse tegi ise aastal 2015 ning mõni aasta hiljem oli tegemist juba Olga põhitööga ja koolitusi on ta läbi viinud lisaks Eestile ka Soomes. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5. Aastal 2021 andis Olga välja raamatu „Kondiitrikunst sinu köögis“, milles õpetab valmistama maitsvaid ja põnevaid kondiitritooteid.

Tartaletid Olga Kaju
Tartaletid Olga Kaju
Tartaletid Olga Kaju
Tartaletid Olga Kaju

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉