Meisterpagar Lilija Suburg

Olen eelkõige suure kirega pagar ja natuke ka kondiiter. Samas ei ole ma ka päris pagar, ma olen leiutaja, katsetaja ja targutaja. Töötan põhikohaga Tartu Kutsehariduskeskuses pagar-kondiitri eriala kutseõpetajana ja täiskasvanute koolitajana. Lisaks annan ka koolitusi Tallinnas ja Tartus Seikluskohvikus ning ka Olustvere Maamajanduskoolis ja mujal. Oman meisterpagari ja täiskasvanute koolitaja 5. taseme kutsekvalifikatsiooni ning 2015 aastal valiti mind Tartu Kutsehariduskeskuse Aasta õpetajaks ja 2016 aastal Tartumaa aasta koolitajaks. 2021 aastal valiti mind Tartu linna Aasta Õpetajaks ning olin ka Eesti Vabariigi Aasta Õpetaja finalist!

Mulle meeldib üle kõige kui minu retsepte kasutatakse ja tuntakse sellest rõõmu!

Kasutan alati oma retseptides ainult gramme ja kilogramme. Ei mingeid törtsukesi ja supilusikaid. Nii saad alati stabiilse kvaliteediga tooted.
Kui soovid koostada retseptide kogumikku arvutisse, õigete tehnoloogiliste juhenditega ja kalkulatsioonidega, siis vali minu kalkulatsiooni koolitus.

Blogis leiad lihtsamaid retsepte aga koolitustel on keerulisemad ja põhjalikud tehnoloogilised juhendid ja põhjalik tehnoloogia.

Kasuta julgelt koolitustel saadud retsepte oma perele söögirõõmu valmistamiseks või olles ettevõtja ka endale tulu teenimiseks.
Koolitustel saadud retseptide jagamine kolmandatele isikutele ei ole lubatud. Tahan lihtsalt, et kõik kelle kätte minu tehnoloogilised juhendid jõuavavad, saavad enne kasutust ikka põhjalikku õppe.
Blogis olevaid retsepte kasuta julgelt koos sõpradega. Olen väga tänulik kui jagad ka sotsiaalmeedias pilte ja lisad juurde tag-i #meisterpagar. Mulle meeldib üle kõige kui minu retsepte kasutatakse ja tuntakse sellest rõõmu!

Lilija Suburg
0
Läbi viidud koolitust
0
Jälgijat Facebookis
0
aastat kogemust

"Olen leiutaja, katsetaja ja targutaja"

Viimased blogipostitused