Jõulumaiustuste karp – Olga Kaju

Jõulumaiustuste karp 17.12.2023 Meisterpagari koolitusklassis kell 10:00, Linnavere tee 3, Soinaste, Tartumaa

Sel aastal ootame kõiki huvilisi meisterdama endale magusaid jõulukarpe! Olgu need kinkimiseks lähedastele, või perega koos nautimiseks – meie jõulukarbist leiab endale midagi meelepärast iga magusasõber. Teeme nii pähklitooteid kui ka küpsiseid! Marmelaadi ja kommi! Kastame lisaks tempereeritud šokolaadi sisse. Kokku saab suurepärane ja omanäoline karp maiustustega.

Töötuba sobib ka täiesti algajatele, sest retsepte on igale tasemele. Igaüks saab käe külge panna erinevate elementide valmistamisesse ja lõpuks panna kokku oma karbi, millel kaalu lausa kilo!

Hind: 99.00€

Koolituse hind sisaldab: õppematerjalid, tooraine, kohv-tee, pakend toodete koju viimiseks.
Koolituse kestus u. 3-4 tundi.

Koolitusel valmistame:

  • Kodune dražee: metspähkel vaarikas
  • Kodune dražee: maapähkel krõbedas granadillišokolaadis
  • Piparkoogivürtsidega krõbe pekaanipähkel
  • Glögimarmelaad šokolaadis
  • Matcha ja vaarika küpsised
  • Linzeri küpsis
  • Kaneeliküpsis
  • Viini küpsis
  • Šokolaad jõhvikate ja pähklitega
  • Pistaatsiamartsipan šokolaadis
Koolitaja Olga Kaju
Koolitaja: Olga Kaju

Kuigi Olga küpsetamishuvi tärkas juba maast madalast, leidis see suurema väljundi blogi Kaju Köök näol aastal 2012. Blogi peamiseks suunitluseks said peagi desserdid ja mõni aasta hiljem hakkas Olga täiendama end kondiitrialaselt lisaks iseõppimisele ka suurmeistrite käe all, nagu Hans Ovando, Alexander Kislitsyn, Sergey Kulkin, Anton Negin. Esimese koolituse tegi ise aastal 2015 ning mõni aasta hiljem oli tegemist juba Olga põhitööga ja koolitusi on ta läbi viinud lisaks Eestile ka Soomes. Olgal on täiskasvanute koolitaja kutse, tase 5. Aastal 2021 andis Olga välja raamatu „Kondiitrikunst sinu köögis“, milles õpetab valmistama maitsvaid ja põnevaid kondiitritooteid.

Jõulumaiustuste karp Olga Kaju
Jõulumaiustuste karp Olga Kaju
Jõulumaiustuste karp Olga Kaju
Jõulumaiustuste karp Olga Kaju

Kuidas meie juurde saab?

Kõige lihtsam viis on tulla auto või taksoga. Kasutades telefonis äppi Waze või Google maps navigeerimiseks võib vajutada eelnevaid linke või otsida äppides “Meisterpagari koolitusklass”. Sama otsingut võib kasutada mugavalt Bolt äpis, aadress ei pea peas olema 🙂
Rehe Hotelli juurde saab veel ka bussiga. Bussipeatust saab vaadata ning reisi planeerida siin: Peatus.ee

Kui jõuate kohale, siis auto palume parkida maja ees asuvasse parklasse. Koolitusklass asub maja parempoolses otsas, teisel korrusel. Sinna pääseb õues asuva trepi abil. Loomulikult saab helistada kui ei leia 😉